Enkele cijfers

Dit zijn de aantallen kapucijnen in de wereld, januari 2015.
LANDEN AANTAL broeders
Italië 2648
India 1159
Brazilië 1109
N-Amer Feder. 621
Polen 461
Spanje 422
Indonesië 253
Zwitserland 247
Frankrijk247
Duitsland 191
Madagascar 190
Tanzania 180
Ethiopië 145
Erythrea 124
Canada 121
Nederland 99
Oostenrijk 96
Malta 93
Columbia 89
Filippijnen 87
België 65
Ierland 86
Peru 84
Angola 77
Midden Afrika 74
Slowakije 71
Chili 70
Ecuador 59
Congo 57
Venezuela 55
Lusitanië 55
Mozambique 52
Argentinië 52
Kenia 51
Kroatië 51
Mexico 50
Tsjechië 49
Zambia 49
Nigeria 44
Dominic. Rep. 42
Papua Nw Guin.42
Britannië 37
Slovenië 35
Australië 35
Costa Rica 33
Pakistan 32
Camaroen 31
Uganda 30
Porto Rico 26
Nicaragua 25
Oekraine 25
Libanon 25
Mariaanse Eil.25
Tsjaad 25
Oost Afrika 24
Benin 22
Uruguay 19
Wit Rusland 19
Guatemala 18
Paraguay 18
Litouwen 18
Honduras 17
Kaap Verdië 16
Griekenland 16
Dacoromanië 16
Arab. Emiraten 15
Hongarije 15
Turkije 14
Zuid Korea 14
Japan 14
Malavi 14
Thailand 12
Malaysië 12
Nieuw Zeeland 11
Zimbabwe 11
Zweden 10
Letland 9
Oman 8
El Salvador 7
Panama 7
Bulgarije 7
Cuba 7
Letland 7
Guinea 6
Albanië 6
Burkina Faso 5
Srilanka 5
Gabon 4
Congo 4
Syrië 4
Israel 3
Oost Timor 3
Qatar 3
Namibië 3
Saudi Arabië 3
Sudan 3
Rusland 2
Liberia 2
Seychellen 1
Bangladesj 1
 kapucijnennovicen
West-Europa375537
Oost-Europa77026
Noord-Amerika68210
Latijns-Amerika176282
Azië en Oceanië2196124
Afrika135467
 10.519346

Voor de verschillende wereldregio's zijn de cijfers aldus:
Totaal aantal broeders per conferentie:

 BroedersGeprofestOpleidingNovicen
ASMEN363064
CCA224190349
CCB107187819364
CCMSI128483345182
CECOC83468614854
CENOC140113465512
CIC7216546725
CIMPCAP2966265231494
CONCAM94722213
CONCAO115664910
EACC71547424158
NACC8337854813
SAPCC53639614033
Totalen1083090621768471

CENOC: dat is regio Noord-Europa, zie CENOC

terug